Brīnišķīgais
zemeņu laiks

Vasara — brīnišķīgais zemeņu laiks! Pienācis laiks izmantot visas zemeņu sniegtās iespējas. Zemenes vari ēst arī tāpat, bet vari arī ļauties iedvesmai no mūsu receptēm, kurās zemenes ir sastāvdaļa. Ja nepagūsi izbaudīt brīnišķīgo zemeņu laiku, tās var ērti sasaldēt ziemai.

Vasaras kūka

Zemeņu un piparmētru toniks

Rabarberu un zemeņu siera kūka

Zemeņu šarlotes kūka

Zemeņu rulete ar lavandu

Zemeņu siera kūka ar rabarberu želeju

Zemeņu ievārījums ar kardamonu un laimu

Laima pīrāgs

Zemeņu torte ar marakujas biezeni

Saldētās ogas

Sacukuro ogas, kuras saldēsi, vai arī ievieto tās cukura sīrupā.  Atceries, ka pirms pārliešanas cukura sīrupam jābūt atdzesētam. Ogas bez cukura saldētavā var uzglabāt 3-4 mēnešus, savukārt, sacukurotas ogas varēsi uzglabāt vismaz 1 gadu.

Atsvaidzinošs zemeņu dzēriens

Baltās šokolādes panna cotta ar Muscovado cukurā marinētām zemenēm

Zemeņu ievārījums ar citronu un piparmētru

Zemeņu kēksiņi ar zemeņu glazūru

Arbūza un zemeņu ievārījums

Zemeņu pīrāgs

Svaigs vasaras punšs ar zemeņu sīrupu

Zemeņu ievārījums ar balsamico etiķi un melnajiem pipariem

Zemeņu ziedi

Zemeņu tekila

Zemeņu ievārījums ar Sambuca liķieri

Zemeņu gelato

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Citrusaugļi ir atsvaidzinoši, nedaudz skābeni un labi kombinējas ar citām garšām, piemēram, šokolādes un karameles garšu.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.

Ziemas izbraucieni

Šeit mēs esam apkopojuši receptes dažādiem gardumiem, kurus varēsiet ērti paņemt līdzi termosā vai mugursomā, kad dosieties izbraucienos. Atpūtas brīdī sasildieties ar gardu zupu vai karstu dzērienu, bet pie kafijas vai sulas piekodiet gardu našķi.