Iedvesmoties!

Piedāvājam dažnedažādas receptes, no kurām smelt iedvesmu ēdienu gatavošanai. Te atrodamas konditorejas izstrādājumu, ievārījumu un dzērienu.

Text
Rulete ar bezē krēmu un meža ogām

Konditorejas izstrādājumi

Tikko ceptu maizīšu smarža. Vai ir kaut kas labāks par to? Vienalga ko cepsiet - cepumus, pīrāgu vai maizi -, recepti atradīsiet pie mums. Uzrotiet piedurknes un ķerieties pie darba!

Bezē kūka

Vasara

Vasaras mēneši piedāvā fantastisku svaigu ogu, augļu un dārzeņu izvēli.

Princešu kūkas mafini

Brīvdienas

Te Jūs atradīsiet receptes gan klasiskiem, mājas ēdieniem, gan svētku galdam. Neaizmirstiet tādus jaukus "mazos svētkus" kā Helovīns un Valentīndiena.

Zemenes, jāņogas un mellenes

Augļi un ogas

Gūsti iedvesmu no visa, ko var izdarīt ar augļiem un ogām.

Ievārījums

Ievārījumi un sīrupi

Saglabā vasaras ražu burciņā, lai baudītu to visu ziemu! Cukurs izceļ ogu un augļu garšu un ļauj uzglabāt ievārījumu droši un ilgi.

Etiķešu mašīna

Etiķešu mašīna

Izveido skaistas etiķetes un galda kartes dažādās krāsās un formās.

Visi raksti

Šeit jūs atradīsiet visus iedvesmojošos rakstus.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.