Dansukker pasaule

Dansukker ir zīmols cilvēkiem, gatavot mājās - cept kūkas un cepumus, gatavot pusdienas un citus ēdienus. Papildus klasiskajiem produktiem, piemēram, baltajam un brūnajam cukuram mēs piedāvājam viedus speciālus produktus, piemēram, dažādus cukura veidus ievārījuma gatavošanai, kā arī fantastiskus garšas bagātinātājus, piemēram, Muscovado cukuru un vaniļas cukuru ar īstu vaniļu.

Zīmols ar vēsturi

Dansukker ir vadošais cukura produktu zīmols Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Tas ir zīmols, kas nozīmē kvalitāti, meistarību un prieku, un kas atsaucas uz ilgu un lepnuma pilnu vēsturi.

Kopš 20. gadsimta 50. gadiem cukurbiešu ražošana Dānijā un Zviedrijā sāka uzņemt apgriezienus, un šeit sākās Dansukker vēsture. Apvienojot vairākas mazas cukura rūpnīcas un pārstrādes rūpnīcas, 1872. gadā tika dibināta "De Danske Sukkerfabriker" un 1907. gadā — "Svenska Sockerfabriks AB".

Dānijas un Zviedrijas darbības apvienojās 1900. gadu beigās. Kopš 2000. gada mūsu produkti tiek pārdoti aptuveni 30 miljoniem patērētāju Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs ar vienu zīmolu — "Dansukker". Uzņēmums "Dansukker" tiek saukts Nordic Sugar un ir daļa no Nordzucker Group.

Mēs palīdzam jums gūt panākumus virtuvē

Aicināt viesus uz kafiju un pašceptām kūkām un uz brokastu paplātes likt pašgatavotu marmelādi ir vienmēr kaut kas īpašs. Mēs vēlamies, lai arvien vairāk cilvēku atklātu prieku, ko spēj sniegt mājās gatavošana un cepšana, tāpēc mēs pastāvīgi atjauninām mūsu vietni ar jaunām receptēm un iedvesmas avotiem.

Produkti visiem gadījumiem

Dansukker klāstā ir cukura produkti visiem gadījumiem. Papildus klasiskajiem produktiem, piemēram, baltajam un brūnajam cukuram mēs piedāvājam viedus speciālus produktus, piemēram, dažādus cukura veidus ievārījuma gatavošanai, kā arī fantastiskus garšas bagātinātājus, Muscovado cukuru un vaniļas cukuru ar īstu vaniļu. Vairāk par katru produktu varat uzzināt zemāk Produkti.

Neitrāls saldums piešķir daudzpusību
Atšķirībā no citiem saldināšanai izmantotajiem produktiem, cukuram piemīt tīrs un dabisks saldums bez nepatīkamas piegaršas, tāpēc tas ir piemērots izmantošanai tik daudzos dažādos veidos.

Īpašs produktu gatavošanas veids
Ievārījuma cukurs, želejas cukurs un zeltainais sīrups ir daži no mūsu izstrādātajiem produktiem, kas izceļ īpašā produktu gatavošanas veida nianses.

Aizraujoši garšas bagātinātājiJa baltais cukurs sniedz neitrālu saldumu, tad brūnā cukura produkti, piemēram, sīrups, kristāliskais cukurs Demerara vai mitrais jēlcukurs Muscovado, piedāvā vēl arī citas garšas nianses – karameļu, melases, pat lakricas rūgteno noti.

KRAV un Fairtrade etiķetes
Mūsu klāstā jūs atradīsiet plašu KRAV un Fairtrade marķējuma produktu klāstu. Tos ir viegli atpazīt, pateicoties norādēm uz iepakojuma.