Ziemassvētku našķi
un konditorejas izstrādājumi

Vienmēr jau ir patīkami gatavot konditorejas izstrādājumus, bet Ziemassvētkos tas ir īpaši jauki. Decembris ir gan dažādu našķu, gan Ziemassvētku konditorejas izstrādājumu gatavošanas laiks. Ieguldi nedaudz vairāk sava radošuma piparkūku gatavošanas procesā. Pagatavo savu glazūru, un dari to visu ar mīlestību. Šeit esam apkopojuši mūsu labākos padomus našķu un Ziemassvētku konditorejas izstrādājumu gatavošanai.

Kūkas ar Ziemassvētku motīvu

Šokolādes kūka Eglīte

Piparkūku kārtainā kūka

Piparkūku siltumnīca

Sniegavīriņi

Saldētā kūka

Spirāļkūciņas

Ziemassvētku piparkūku cepumi

Piparkūku lācīši

Piparkūku lukturīši

Piparkūku namiņš

Cieta glazūra piparkūkām, piparkūku mājiņām un citiem izstrādājumiem

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Konservēti vasaras dārzeņi

Uzglabā gabaliņu vasaras burkās. Ar konservētiem dārzeņiem varēsi paildzināt vasaras garšu. Perfekti grila vakaru galdam.

Āboli un bumbieri cepeškrāsnī

No dārza atnesti svaigi un norasojuši vai veikala plauktā izvēlēti skaisti un ekskluzīvi – āboli un bumbieri lieliski noder dažādu kūku un desertu gatavošanā.

Mellenes – labākās meža ogas

Mellenes tomēr ir labākās meža ogas. Melleņu sezona sākas jūlijā un var ilgt līdz rudens sākumam. Izmanto meža melleņu iespējas un cep pīrāgus, gatavo ievārījumus un sīrupus.

Ievārījumi un sīrupi

Savu ievārījumu un sīrupu pagatavošana ir vienkārša. Cukurs izceļ ogu un augļu garšu un ļauj uzglabāt ievārījumu droši un ilgi.

Meža veltes brūklenes

Brūklenes ir perfektas ogas, jo tās saglabā savas vērtīgās īpašības visas ziemas garumā. Uzglabā tās ūdenī, svaigi samaltas ar cukuru vai ievārījumā. Izmanto ikreiz kā piedevu cepumiem, kūkai, desertam vai mērcei.

Čatnijs - pikanta piedeva

Čatnija izcelsme ir indiešu kulinārijā, un tas visbiežāk sastāv no konservētiem augļiem, cukura un garšvielām. Čatnijs ir laba piedeva vairākumam ēdienu, un tas pastiprina ēdiena garšu.