Krēma īriss

Klasiskas, garšīgas un vienkārši pagatavojamas konfektes kārumiem un Ziemassvētku dāvanām. Dzidrais sīrups īrisu padara vijīgu un neļauj tam pilnībā sacietēt.

45 konfektes

45 minūtes

Atzīme (9 gab)

Sastāvdaļas

100 g sviesta
200 ml saldā krējuma
300 g Dansukker baltā cukura
180 g Dansukker Dzidrā sīrupa

Instrukcijas

Visas sastāvdaļas katliņā uzvāra, līdz temperatūra sasniedz 125˚C. Gatavību var pārbaudīt, ar pilienu masas aukstā ūdenī. Ja piliens pārvēršas par mīkstu apaļu bumbiņu, tad īriss ir gatavs.

Cepamformu 18x25 cm izmērā ieeļļo un ielej tajā īrisa masu. Novieto vēsumā uz 24 stundām, līdz īriss sastindzis. Sagriež formiņās un katru ietin sviestpapīra gabaliņā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.