Veco laiku saldais ēdiens

Lūk, ātrs un vienkārši pagatavojams saldais ēdiens, kas izrotās tavu brīvdienu maltīti! Svaigas avenes, pūdercukurs, cepumi un putukrējums - tas ir viss, kas tev nepieciešams šīs receptes pagatavošanai.

4-6 porcijas

Atzīme (12 gab)

Sastāvdaļas

100 g aveņu
50 g Dansukker pūdercukura
200 ml trekna saldā krējuma
3 g  vaniļas cukura ar dabisko vaniļu
10-12 sviesta cepumu

Instrukcijas

Avenes pārkaisa ar pūdercukuru un saspaida putriņā. Saldo krējumu ar vaniļas cukuru puto, līdz veidojas mīkstas putu galotnītes. Cepumus sadrupina. Glāzēs kārtām liek avenes, putukrējumu un cepumus. Pasniedz nekavējoties.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.