Tradicionālais egnogs

4 porcijas

20 minūtes

Atzīme (9 gab)

Sastāvdaļas

Egnogs (eggnog) ir piena vai olu piena punšs - bagātīgs, atdzesēts, saldināts dzēriens uz piena bāzes. Tradicionāli tam pievieno pienu, krējumu, cukuru, saputotus olu baltumus un olu dzeltenumus. Dzērienam var pievienot, piemēram, brendiju, rumu, viskiju vai burbonu.

Tradicionālais
6 olas dzeltenumi
130 g Dansukker niedru cukura
1 tējkarote vaniļas cukura
150 ml piena
3-4 cl brendija

Bezalkoholiskais variants
Pienu un brendiju aizvieto ar:
200 ml mandeļu piena
2/3 apelsīna miziņas

Instrukcijas

Olas dzeltenumus, cukuru un vaniļas cukuru sakuļ mīkstās putās.

Pievieno pienu un brendiju vai arī tā bezalkoholiskos variantus. Kārtīgi sakuļ.

Lej četrās glāzēs, ja vēlas pasniegt atdzesētu, vai arī katliņā pāris minūtes uzkarsē un pasniedz termoizturīgā glāzē vai krūzē. Virsū pārkaisa ar pūdercukuru un niedru cukuru.

Padoms! Brendija vietā izmēģiniet egnogu papildināt ar limončello!

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Citrusaugļi ir atsvaidzinoši, nedaudz skābeni un labi kombinējas ar citām garšām, piemēram, šokolādes un karameles garšu.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.

Ziemas izbraucieni

Šeit mēs esam apkopojuši receptes dažādiem gardumiem, kurus varēsiet ērti paņemt līdzi termosā vai mugursomā, kad dosieties izbraucienos. Atpūtas brīdī sasildieties ar gardu zupu vai karstu dzērienu, bet pie kafijas vai sulas piekodiet gardu našķi.