Ruma bumbiņas

50 gab.

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

150 g sviesta
150 g šokolādes (tumšās vai gaišās)
3 olas
90 g Dansukker Gaišā Muscovado cukura
1 tējk. Dansukker Vaniļas cukura
1 tējk. jūras sāls
120 g kviešu miltu
2 tējk. tumšā ruma (var tikt aizvietots ar Dansukker Tumšo sīrupu)
Dansukker cukurbiešu cukurs apviļāšanai

Instrukcijas

Ieslēdz cepeškrāsni uz 175°C. Cepešpannu izklāj ar 20x20 cm cepamā papīra. Pannā izkausē sviestu, noņem no plīts un pievieno sasmalcinātu šokolādi. Lielā bļodā saputo olas, cukuru, vaniļas cukuru un sāli. Pievieno šokolādes un sviesta maisījumu un iesijā miltus. Masu lej ar cepamo paīru izklātajā cepešpannā un cep aptuveni 10 minūtes. Atdzesē. Cepumu liek lielā miksera bļodā, pievieno rumu vai Dansukker Tumšo sīrupu un ar mikseri lēnām izmaisa. Turpina maisīt, līdz masa sabiezē un var izveidot bumbiņas. Gatavas konfektes apviļā cukurā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Citrusaugļi ir atsvaidzinoši, nedaudz skābeni un labi kombinējas ar citām garšām, piemēram, šokolādes un karameles garšu.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.

Ziemas izbraucieni

Šeit mēs esam apkopojuši receptes dažādiem gardumiem, kurus varēsiet ērti paņemt līdzi termosā vai mugursomā, kad dosieties izbraucienos. Atpūtas brīdī sasildieties ar gardu zupu vai karstu dzērienu, bet pie kafijas vai sulas piekodiet gardu našķi.