Rabarberu un aveņu ievārījums

Rabarberi un avenes – garšas sajūtu sprādziens! Izmanto šo īpašo ievārījumu kūku un cepumu pildījumiem! Tas būs arī lielisks papildinājums plātsmaizei. Drošākai uzglabāšanai ziemā izmantojam Ievārījuma cukuru, kam pievienots pektīns. To vajadzēs arī divas reizes mazāk, nekā parasto balto cukuru.

1 burciņa

25 minūtes

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

250 g rabarberu
250 g aveņu
250 g Dansukker Ievārījuma cukura

Instrukcijas

Rabarberus noskalo, nomizo un sagriež gabaliņos. Pievieno avenes un ievārījuma cukuru. Visu uzvāra apmēram sešas minūtes. Ja nepieciešams, nosmeļ putas. Ja vēlas, var ar blenderi masu sakult biezenī. Verdošu ievārījumu lej tīrā, izmazgātā burciņā, aizvāko un uzglabā vēsumā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.