Rabarberu limonāde

Atsvaidzinošs rabarberu dzēriens lieliski atveldzē karstā vasaras dienā. Atšķaidi to ar dzirkstošu minerālūdeni vēl spirdzinošākam efektam!

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

2 kg rabarberu
1,5 l ūdens
1 kg Dansukker baltā cukurbiešu cukura
1 citrona sula

Papildus garšas dažādošanai
20 g rīvēta ingvera

Instrukcijas

Rabarberus noskalo, nomizo un sagriež gabaliņos. Pārlej ar ūdeni un katliņā uzvāra apmēram 10 minūtes, līdz rabarberi izšķīduši.

Atdzesēto šķidrumu caur sietu izkāš. Izmazgā katliņu un ielej šķidrumu atpakaļ. Pievieno cukuru, citrona miziņu un, ja vēlas, arī ingveru. Uzvāra apmēram trīs minūtes. Nosmeļ putas.  Iepilda tīrās, izkarsētās pudelēs, aizvāko un uzglabā vēsumā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes, bet tu, protams, vari eksperimentēt arī ar savām iemīļotākajām receptēm!

Kafijas pauze saulē

Uzklāj galdu kafijas pauzei pavasara saulītē! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās receptes, kā pagatavot smalkmaizītes brīnišķīgai pēcpusdienai uz balkona, parkā vai dārzā.

Rabarberu laiks

Rabarberu pīrāgs ir klasisks gardums, taču kāpēc gan nepamēģināt pagatavot rabarberu smalkmaizītes vai rabarberu kompotu?

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Siera kūka dažādos veidos

Kāpēc gan svinībās tortes vietā galdā nelikt krēmīgu un maigu siera kūku? Siera kūka var būt dažādās variācijās, formās un garšās.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?