Pavlova ar melleņu musu

Šis izsmalcinātais deserts ir gan vegāns, gan tradicionāls vienlaikus un tas garšo vienkārši lieliski. Ar želejas cukuru “Multi” melleņu muss iegūs krēmīgu konsistenci, bet Dansukker pūdercukurs nodrošina teicamu bezē struktūru.

8 porcijas

apmēram 2 stundas

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

Vegānā bezē versija
150 ml šķidruma no turku zirņiem
170 g Dansukker smalkā cukura
3 g Dansukker vaniļas Sugar
25 g kukurūzas vai kartupeļu cietes

Melleņu muss
200 g melleņu
140 g Dansukker želejas cukura “Multi”
300 ml augu valsts saldā krējuma

Cukurs ar garšvielām
Receptes skatīt te

Instrukcijas

Cepeškrāsni noregulē uz 100 °C.

No konservētiem turku zirņiem nolej šķidrumu. To viegli (noregulējot putotāju uz nelieliem apgriezieniem) uzputo, tad pakāpeniski, nepārtraucot putošanu, pievieno cukuru. Tad palielina putošanas jaudu uz maksimālo.

Turpina putošanu, līdz izveidojas stingras putas. Pievieno vaniļas cukuru un kukurūzas cieti. Maisījumu pilda konditorejas tūtiņā un uz cepampapīra izspiež 8 aplīšus. Tos cepeškrāsns vidējā daļā lēni žāvē apmēram 2 stundas, pēc tam cepeškrāsni izslēdz un ļauj cepumiem lēnām atdzist.

Kamēr bezē top, pagatavo melleņu musu. Ogas pārlasa un kopā ar želejas cukuru apvāra vienu minūti. Ļauj atdzist 1-2 stundas.

Saldo krējumu saputo un iecilā ogu želejā. Visu izmaisa vienmērīgā masā. Uzglabā ledusskapī un pirms pasniegšanas vēlreiz uzputo, lai iegūtu stingrāku konsistenci.

Bezē pamatnes  centrā izveido iedobi. Caur dekorēšanas tūtiņu iedobē iepilda mūsu. Pārkaisa ar garšvielu cukuru.

Padoms!  Ja nevēlaties vegānu desertu, tad turku zirņu šķidruma vietā varat izvēlēties 4 olas baltumus, 300 ml cukura, 1 tējkaroti vaniļas cukura un 1 ēdamkaroti kukurūzas cietes bezē un putukrējuma gatavošanai.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes, bet tu, protams, vari eksperimentēt arī ar savām iemīļotākajām receptēm!

Kafijas pauze saulē

Uzklāj galdu kafijas pauzei pavasara saulītē! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās receptes, kā pagatavot smalkmaizītes brīnišķīgai pēcpusdienai uz balkona, parkā vai dārzā.

Rabarberu laiks

Rabarberu pīrāgs ir klasisks gardums, taču kāpēc gan nepamēģināt pagatavot rabarberu smalkmaizītes vai rabarberu kompotu?

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Siera kūka dažādos veidos

Kāpēc gan svinībās tortes vietā galdā nelikt krēmīgu un maigu siera kūku? Siera kūka var būt dažādās variācijās, formās un garšās.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?