Pavlova ar melleņu musu - Receptes

Pavlova ar melleņu musu

8 porcijas apmēram 2 stundas
Šis izsmalcinātais deserts ir gan vegāns, gan tradicionāls vienlaikus un tas garšo vienkārši lieliski. Ar želejas cukuru “Multi” melleņu muss iegūs krēmīgu konsistenci, bet Dansukker pūdercukurs nodrošina teicamu bezē struktūru.
Pavlova ar melleņu musu
Vērtējums: (0gab.)

Sastāvdaļas

  Vegānā bezē versija

  • 150 ml šķidruma no turku zirņiem
  • 170 g Dansukker smalkā cukura
  • 3 g Dansukker vaniļas Sugar
  • 25 g kukurūzas vai kartupeļu cietes

  Melleņu muss

  • 200 g melleņu
  • 140 g Dansukker želejas cukura “Multi”
  • 300 ml augu valsts saldā krējuma

  Cukurs ar garšvielām

  Cepeškrāsni noregulē uz 100 °C.

  No konservētiem turku zirņiem nolej šķidrumu. To viegli (noregulējot putotāju uz nelieliem apgriezieniem) uzputo, tad pakāpeniski, nepārtraucot putošanu, pievieno cukuru. Tad palielina putošanas jaudu uz maksimālo.

  Turpina putošanu, līdz izveidojas stingras putas. Pievieno vaniļas cukuru un kukurūzas cieti. Maisījumu pilda konditorejas tūtiņā un uz cepampapīra izspiež 8 aplīšus. Tos cepeškrāsns vidējā daļā lēni žāvē apmēram 2 stundas, pēc tam cepeškrāsni izslēdz un ļauj cepumiem lēnām atdzist.

  Kamēr bezē top, pagatavo melleņu musu. Ogas pārlasa un kopā ar želejas cukuru apvāra vienu minūti. Ļauj atdzist 1-2 stundas.

  Saldo krējumu saputo un iecilā ogu želejā. Visu izmaisa vienmērīgā masā. Uzglabā ledusskapī un pirms pasniegšanas vēlreiz uzputo, lai iegūtu stingrāku konsistenci.

  Bezē pamatnes  centrā izveido iedobi. Caur dekorēšanas tūtiņu iedobē iepilda mūsu. Pārkaisa ar garšvielu cukuru.

  Padoms!  Ja nevēlaties vegānu desertu, tad turku zirņu šķidruma vietā varat izvēlēties 4 olas baltumus, 300 ml cukura, 1 tējkaroti vaniļas cukura un 1 ēdamkaroti kukurūzas cietes bezē un putukrējuma gatavošanai.

  Šo recepti sastādīja

  Dansukker

  ;