Paštaisīta čili mērce

Atzīme (12 gab)

Sastāvdaļas

1 kg labi nogatavojušos tomātu
1 skābs ābols
2 nelieli sīpoli
3-4 ķiploku daiviņas vai 1 viendaiviņas ķiploks
100 ml ūdens
100 ml baltvīna etiķa
100 g Dansukker baltā smalkā cukura
3 g „Colmans” sinepju pulvera
5 g paprikas pulvera
5 g čili pulvera
3 g sāls

Instrukcijas


Tomātus blanšē, nomizo, atbrīvo no sēklām un sasmalcina. Ābolus nomizo, izgriež serdes, sagriež šķēlēs. Sīpolus un ķiplokus nomizo un sagriež šķēlēs. Visu liek katliņā ar ūdeni, liek pāri vāku un uz lēnas uguns vāra apm. 15 minūtes. Ar blenderi maisījumu sasmalcina viendabīgā masā vai arī izberž cauri smalkam sietam. Liek atpakaļ katliņā un pievieno pārējās sastāvdaļas. Uz mazas uguns vāra piecas minūtes, nepārtraukti maisot. Lej siltās, sterilizētās burkās. Aizvāko. Pirms pasniegšanas pāris nedēļas notur ledusskapī.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.