Ogu daikiri

Ogu daikiri ir izsmalcināts dzēriens, ko pasniegt vasaras karstumā. Rums, gāzētais ūdens un piparmētra vai citronmelisas lapiņa pāri - to pasniedz ledus aukstu, pārlietu ogu ledus kubiņiem. Baudām vasaru!

2 glāzes

20 minūtes + 3 stundas saldētavā

Atzīme (12 gab)

Sastāvdaļas

Ogu ledus gabaliņi
200 g ogu (100 g biezeņa)
70 ml ūdens
40 g Dansukker baltā cukurbiešu cukura

Ogu daikiri
1 trauciņš ledus kubiņu
200 ml gāzētā ūdens
100 ml gaiša ruma
Piparmētra vai citronmelisa dekoram

Instrukcijas

Ogu biezeni kopā ar pārējām sastāvdaļām maisot vāra, līdz cukurs ir izšķīdis. Ļauj atdzist, tad lej šķidrumu ledus trauciņos un novieto saldētavā uz vismaz 3 stundām.

Visas dzēriena sastāvdaļas liek blenderī un sasmalcina. Ja nav atbilstoša blendera, kas var sasmalcināt ledu, izmantojot piestu.

Dzērienu salej glāzēs un dekorē ar piparmētru vai citronmelisas lapiņām.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Citrusaugļi ir atsvaidzinoši, nedaudz skābeni un labi kombinējas ar citām garšām, piemēram, šokolādes un karameles garšu.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.

Ziemas izbraucieni

Šeit mēs esam apkopojuši receptes dažādiem gardumiem, kurus varēsiet ērti paņemt līdzi termosā vai mugursomā, kad dosieties izbraucienos. Atpūtas brīdī sasildieties ar gardu zupu vai karstu dzērienu, bet pie kafijas vai sulas piekodiet gardu našķi.