Mohito

Mohito ir svaigs un vienkārši pagatavojams dzēriens, kas garšo visiem. Tas var tikt pasniegts gan ar, gan arī bez ruma. Ieteikums: pievieno dzērienam citrusaugļu ledus kubiņus!

1 glāze

20 minūtes + 3 stundas saldētavā

Atzīme (5 gab)

Sastāvdaļas

200 ml svaigi spiestas laima sulas
5–10 g Dansukker nerafinētā cukurniedru cukura
Piparmētras lapas
3-4 ledus kubiņi vai laima sulas kubiņi – recepti skatīt te
Gāzēts ūdens
400 ml gaišā ruma pēc izvēles

Instrukcijas

Glāzē izspiež sulu no laima augļiem. Pievieno arī laima šķēlītes, nerafinēto cukurniedru cukuru un piparmētru un visu saberž ar piestiņu.

Sadrupina un pievieno ledus gabaliņus. Pārlej ar gāzēto ūdeni un gaišo rumu. Dekorē ar niedru cukuru un piparmētru lapiņām.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.