Mohito

Mohito ir svaigs un vienkārši pagatavojams dzēriens, kas garšo visiem. Tas var tikt pasniegts gan ar, gan arī bez ruma. Ieteikums: pievieno dzērienam citrusaugļu ledus kubiņus!

1 glāze

20 minūtes + 3 stundas saldētavā

Atzīme (23 gab)

Sastāvdaļas

200 ml svaigi spiestas laima sulas
5–10 g Dansukker nerafinētā cukurniedru cukura
Piparmētras lapas
3-4 ledus kubiņi vai laima sulas kubiņi – recepti skatīt te
Gāzēts ūdens
400 ml gaišā ruma pēc izvēles

Instrukcijas

Glāzē izspiež sulu no laima augļiem. Pievieno arī laima šķēlītes, nerafinēto cukurniedru cukuru un piparmētru un visu saberž ar piestiņu.

Sadrupina un pievieno ledus gabaliņus. Pārlej ar gāzēto ūdeni un gaišo rumu. Dekorē ar niedru cukuru un piparmētru lapiņām.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.