Mazās pankūciņas

Kuram gan negaršo mazās pankūkas? Tās ir iemīļotas gan bērnu, gan pieaugušo vidū. Gan mazās, gan lielās pankūkas var cept dažādos veidos un pievienot vēlamās garšas. Uztaisi pankūku torti vai arī ēd mazās pankūkas ar iemīļoto ievārījumu vai krējumu!

Apmēram 50 gab.

1 stunda

Atzīme (193 gab)

Sastāvdaļas

150 g kviešu miltu
2 ēdamkar. Dansukker baltā pūdercukura
0,5 tējkar. sāls
600 ml piena
3 olas
25 g sviesta

Instrukcijas

Miltus, pūdercukuru un sāli samaisa. Pakāpeniski pievieno pienu un iekuļ olas. Kuļ, līdz mīkla ir vijīga un viendabīga.

Mīklu uz 20 minūtēm atstāj sabriest. Pannu uzkarsē, izkausē tajā gabaliņu sviesta un cep pankūkas no abām pusēm zeltainas. Pasniedz ar mājās gatavotu ievārījumu.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Citrusaugļi ir atsvaidzinoši, nedaudz skābeni un labi kombinējas ar citām garšām, piemēram, šokolādes un karameles garšu.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.

Ziemas izbraucieni

Šeit mēs esam apkopojuši receptes dažādiem gardumiem, kurus varēsiet ērti paņemt līdzi termosā vai mugursomā, kad dosieties izbraucienos. Atpūtas brīdī sasildieties ar gardu zupu vai karstu dzērienu, bet pie kafijas vai sulas piekodiet gardu našķi.