Ledus kubiņi ar dažādām garšām

Piepildi ledus trauciņus ar citrona gabaliņiem, ogām vai saldu kafiju. Sasaldē un pievieno garšīgos ledus kubiņus savam iemīļotajam dzērienam.

1 trauciņš ar ledus kubiņiem

15 minūtes + 3 stundas saldētavā

Atzīme (4 gab)

Sastāvdaļas

Ogu ledus kubiņi
200 g ogu (100 g biezeņa)
70 ml ūdens
40 g Dansukker baltā cukurbiešu cukura

Citrona ledus kubiņi
2 citronu vai laima sula
100 ml ūdens
60 g Dansukker nerafinētā cukurniedru cukura

Kafijas ledus kubiņi
300 ml stipras kafijas
25 g Dansukker Farīna cukura

Instrukcijas

Ogu biezeni, citrusa sulu vai kafiju uzvāra, pievienojot pārējās sastāvdaļas. Maisot izšķīdina cukuru. Atdzesē. Lej ledus trauciņos. Novieto saldētavā uz vismaz 3 stundām.

 

Video recepti skaties te: https://youtu.be/KqDtfUjxZ-c

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.