Ledus kafija

Izbaudi mājās gatavotu ledus kafiju. Papildini to ar kafijas ledus kubiņiem un cienā arī draugus! Ar cukurniedru melasi piesūcinātais Farīna cukurs piešķirs saldu dūmu un melisas aromātu kafijas rūgtenajai garšai.

4 porcijas

apmēram 30 minūtes

Atzīme (10 gab)

Sastāvdaļas

400 ml stipras kafijas
50 g Dansukker Farīna cukura
400 ml auksta piena
Parastie vai kafijas ledus kubiņi – recepti skatīt te

Instrukcijas

Pagatavo 400 ml stipras kafijas un pievieno Farīna cukuru. Maisot cukuru izšķīdina. Atdzesē. Pilda glāzēs. Pārlej ar aukstu pienu. Pievieno arī ledus kubiņus.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.