Klasiska marināde cūkgaļas kakla karbonādes šašlikam

4 porcijas

Atzīme (7 gab)

Sastāvdaļas

1,2 kg kakla karbonādes

Marinādei
6 ēd. kar. Dansukker Tumšā cukura sīrupa
apelsīnu sula no 3 apelsīniem
1.5 ēd. kar. smalkā jūras sāls
30 g (1 saišķītis) svaiga koriandra
1 ēd. kar. sausa, sasmalcināta koriandra
2 sīpoli
2 cili pipari
50 ml augu eļļas

Instrukcijas

Gaļu sagriež vienādos gabalos. Cukura sīrupu uzsilda kopā ar apelsīnu sulu, pievieno pārējās sastāvdaļas, pārlej gaļai un atstāj marinēties 24 stundas.

Receptes autors - Lauris Aleksejevs

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Citrusaugļi ir atsvaidzinoši, nedaudz skābeni un labi kombinējas ar citām garšām, piemēram, šokolādes un karameles garšu.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.

Ziemas izbraucieni

Šeit mēs esam apkopojuši receptes dažādiem gardumiem, kurus varēsiet ērti paņemt līdzi termosā vai mugursomā, kad dosieties izbraucienos. Atpūtas brīdī sasildieties ar gardu zupu vai karstu dzērienu, bet pie kafijas vai sulas piekodiet gardu našķi.