Ķiršu kūka

Apm. 8 gab.

Atzīme (60 gab)

Sastāvdaļas

150 g sviesta vai margarīna
150 g Dansukker Gaišā Muscovado cukura
2 olas
90 g kviešu miltu
60 g kartupeļu cietes
10 g Dansukker vaniļas cukura ar dabisko vaniļu
7 g cepamā pulvera

Pildījumam
200 ml skāba krējuma
3 olas
100 g Dansukker baltā smalkā cukura
250 g ķiršu bez kauliņiem

Veidnei
Sviests vai margarīns
50 g smalki sadrupinātu lazdu riekstu (pēc izvēles)
50 g Dansukker niedru cukura „Demerara”

Dekorēšanai
Dansukker pūdercukurs

Instrukcijas

Muscovado cukuru kuļ ar sviestu vai margarīnu, līdz masa mīksta. Pievieno olas. Sausās sastāvdaļas samaisa kopā un iecilā cukura un olu maisījumā. Ietauko tortes veidni ar noņemamām malām, diametrā apm. 24 cm. Riekstus samaisa ar cukuru un izbārsta pa veidnes pamatu. Lej veidnē mīklu un cep krāsns vidusdaļā 200°C apm. 12 minūtes. Samaisa kopā krējumu, olas un cukuru. Pievieno ķiršus. Liek virsū pa pusei izceptajai kūkai un samazina krāsns temperatūru uz 175˚C. Cep apmēram 40 minūtes. Liek malā atdzist ar visu veidni. Pirms pasniegšanas pārkaisa ar pūdercukuru. Pēc vēlēšanās var pasniegt kopā ar viegli uzputotu putukrējumu.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Citrusaugļi ir atsvaidzinoši, nedaudz skābeni un labi kombinējas ar citām garšām, piemēram, šokolādes un karameles garšu.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.

Ziemas izbraucieni

Šeit mēs esam apkopojuši receptes dažādiem gardumiem, kurus varēsiet ērti paņemt līdzi termosā vai mugursomā, kad dosieties izbraucienos. Atpūtas brīdī sasildieties ar gardu zupu vai karstu dzērienu, bet pie kafijas vai sulas piekodiet gardu našķi.