Karameles mērce

Šī karameles mērce gatavota pēc klasiskās receptes - ar sviestu un saldo krējumu, taču izmantots Muscovado cukurs garsas bagātīgumam un dzidrais sīrups, kas nodrošina mērces vijīgumu. Karamees mērcei pēc izvēles var pievienot dažādas garšas, piemēram, sarkanos piparus, lakricas pulveri vai piparmētru konfektes. Garšo labi kopā ar saldējumu, tortēm un desertiem.

0,5 litri

20 minūtes

Atzīme (9 gab)

Sastāvdaļas

190 g Dansukker gaišā Muscovado cukura
3 ēdamkar. Dansukker dzidrā vai glikozes sīrupa
30 g sviesta
200 ml saldā krējuma

Garšas dažādošanai
50 g lakricas pulvera
50 g piparmētru konfekšu

Instrukcijas

Cukuru, sīrupu un sviestu liek katliņā ar biezu dibenu. Vāra apmēram 2 minūtes, līdz masa sāk biezēt. Palēnām, uzmanīgi, lai nešļakstītos, iemaisa saldo krējumu un izvēlēto garšvielu. Vāra vēl apmēram 4 minūtes. Lej tīrā, izkarsētā stikla burciņā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.