Dažādu augļu marmelāde

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

400 g sarkano greipfrūtu
400 g apelsīnu
200 g karambolu
100 g kumkvatu
200 ml ūdens
2 ēd. kar. Dansukker vaniļas cukura ar dabisko vaniļu
1 tējk. malta kardamona
1 kg Dansukker Ievārījuma cukura 

Instrukcijas

Augļus rūpīgi nomazgā. Greipfrūtus un apelsīnus nomizo, noteikti nogriežot visu mizas balto daļu. Tad sadala daiviņās un sagriež tās mazākos gabalos. Karambolus nomizo, pārgriež uz pusēm, atbrīvo no sēklām, sagriež mazākos gabalos. Kumkvatus sagriež plānās šķēlītēs. Liek visu katliņā ar ūdeni, pārliek vāku un vāra uz lēnas uguns 10 minūtes. Pievieno vaniļas cukuru, kardamonu un ievārījuma cukuru, maisot vāra 3 minūtes. Nosmeļ putas. Iepilda marmelādi siltās, tīrās burkās. Noslēdz tās. Uzglabā vēsā vietā. 

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.