Braunija maisījums burciņā

Pagatavošanai gatavs braunija maisījums burciņā būs lieliska dāvana Ziemassvētkos. Klāt pievienojiet braunija recepti, izdrukātu vai uzrakstītu uz lapas vai apsveikuma kartītes.

Apmēram 25 gabaliņi

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

Burciņas pildījumam
120 g kviešu miltu 
2 g sāls
60 g kakao pulvera
190 g Dansukker nerafinētā cukurniedru cukura
130 g Dansukker baltā cukurniedru cukura
200 g tumšās šokolādes čipsu vai drupinātas šokolādes
100 g valriekstu

Citas sastāvdaļas
300 g sviesta
4 olas

Instrukcijas

Izvēlieties skaistu, nebojātu stikla burciņu. Piepildiet burciņu, sākot ar kviešu miltu un sāls kārtu. Pēc tam turpiniet ar kakao kārtu, brūno cukuru, pūdercukuru, šokolādes čipsiem vai drumstalām un sasmalcinātiem valriekstiem.

Uzlieciet vāku, pārsieniet ar dekoratīvu lentīti un uzrakstiet recepti uz etiķetes. Ziemassvētku dāvana gatava!

Braunija recepte

Cepeškrāsni noregulē uz 175 °C.

Izkausē 300 g sviesta un pievieno stikla burkas augšējo kārtu ar valriekstiem un šokolādi. Maisa, līdz šokolāde izkususi. Pievieno pārējās sastāvdaļas no stikla burkas un samaisa vienmērīgā masā. Pa vienai iekuļ četras olas.

Ietauko cepamo formu 20x30 cm diametrā, izklāj ar cepampapīru un ielej tajā mīklu. Cep cepeškrāsns vidusdaļā apmēram 20-23 minūtes. Ļauj pilnībā atdzist.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.