Braunija maisījums burciņā

Pagatavošanai gatavs braunija maisījums burciņā būs lieliska dāvana Ziemassvētkos. Klāt pievienojiet braunija recepti, izdrukātu vai uzrakstītu uz lapas vai apsveikuma kartītes.

Apmēram 25 gabaliņi

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

Burciņas pildījumam
120 g kviešu miltu 
2 g sāls
60 g kakao pulvera
190 g Dansukker nerafinētā cukurniedru cukura
130 g Dansukker baltā cukurniedru cukura
200 g tumšās šokolādes čipsu vai drupinātas šokolādes
100 g valriekstu

Citas sastāvdaļas
300 g sviesta
4 olas

Instrukcijas

Izvēlieties skaistu, nebojātu stikla burciņu. Piepildiet burciņu, sākot ar kviešu miltu un sāls kārtu. Pēc tam turpiniet ar kakao kārtu, brūno cukuru, pūdercukuru, šokolādes čipsiem vai drumstalām un sasmalcinātiem valriekstiem.

Uzlieciet vāku, pārsieniet ar dekoratīvu lentīti un uzrakstiet recepti uz etiķetes. Ziemassvētku dāvana gatava!

Braunija recepte

Cepeškrāsni noregulē uz 175 °C.

Izkausē 300 g sviesta un pievieno stikla burkas augšējo kārtu ar valriekstiem un šokolādi. Maisa, līdz šokolāde izkususi. Pievieno pārējās sastāvdaļas no stikla burkas un samaisa vienmērīgā masā. Pa vienai iekuļ četras olas.

Ietauko cepamo formu 20x30 cm diametrā, izklāj ar cepampapīru un ielej tajā mīklu. Cep cepeškrāsns vidusdaļā apmēram 20-23 minūtes. Ļauj pilnībā atdzist.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Valentīns klāj svētku galdu

Visu mīlētāju diena ir katra diena visa gada garumā. Bet tieši 14. februārī mīlestībai ir atvēlēta īpaša vieta. Tad ir viespiemērotākais laiks pagatavot īpaši baudāmu ēdienu pagatavošanai.

Ziemas izbraucieni

Lai viegli slīd, lai sārtums vaigos un priecīgs prāts! Uzņemiet enerģiju, dodoties brīvdienās uz kalniem.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Mūsu kaprīzajā, ziemeļnieciskajā klimata joslā karstie dzērieni ir cieņā visos gadalaikos. Taču visaugstāk tos novērtē rudenī, kad kļūst vēsāks, un ziemā, kad vajag kaut ko siltu, lai sasildītos pēc slēpošanas izpriecām.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?