Aveņu ievārījums

Aveņu ievārījums ir viens no smaržīgākajiem un garšīgākajiem ievārījumiem pasaulē. Lai to pagatavotu mājās, nepieciešamas tikai divas sastāvdaļas – svaigas vai saldētas ogas un Dansukker ievārījuma cukurs. Tam pievienots pektīns, tāpēc cukuru vajadzēs divas reizes mazāk, nekā parasto cukuru.

1 litrs

25 minūtes

Atzīme (70 gab)

Sastāvdaļas

1 kg aveņu
0,5 kg Dansukker Ievārījuma cukura

Instrukcijas

Avenes pārlasa un ber katliņā. Pievieno ievārījuma cukuru. Apvāra 3-4 minūtes. Ja nepieciešams, nosmeļ putas. Verdošu ievārījumu lej tīrās, izkarsētās burciņās, cieši aizvāko un uzglabā vēsumā.

Padoms: pēc šīs receptes varat pagatavot ievārījumu arī no citām ogām vai augļiem. Svarīgi, lai ogas būtu svaigas, nebojātas, bet augļi – arī nomizoti un sasmalcināti līdzīga izmēra gabaliņos.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes, bet tu, protams, vari eksperimentēt arī ar savām iemīļotākajām receptēm!

Kafijas pauze saulē

Uzklāj galdu kafijas pauzei pavasara saulītē! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās receptes, kā pagatavot smalkmaizītes brīnišķīgai pēcpusdienai uz balkona, parkā vai dārzā.

Rabarberu laiks

Rabarberu pīrāgs ir klasisks gardums, taču kāpēc gan nepamēģināt pagatavot rabarberu smalkmaizītes vai rabarberu kompotu?

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Siera kūka dažādos veidos

Kāpēc gan svinībās tortes vietā galdā nelikt krēmīgu un maigu siera kūku? Siera kūka var būt dažādās variācijās, formās un garšās.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?