Aveņu ievārījums

Aveņu ievārījums ir viens no smaržīgākajiem un garšīgākajiem ievārījumiem pasaulē. Lai to pagatavotu mājās, nepieciešamas tikai divas sastāvdaļas – svaigas vai saldētas ogas un Dansukker ievārījuma cukurs. Tam pievienots pektīns, tāpēc cukuru vajadzēs divas reizes mazāk, nekā parasto cukuru.

1 litrs

25 minūtes

Atzīme (98 gab)

Sastāvdaļas

1 kg aveņu
0,5 kg Dansukker Ievārījuma cukura vai 330 g Marmelādes cukura

Instrukcijas

Avenes pārlasa un ber katliņā. Pievieno ievārījuma cukuru. Apvāra 3-4 minūtes. Ja nepieciešams, nosmeļ putas. Verdošu ievārījumu lej tīrās, izkarsētās burciņās, cieši aizvāko un uzglabā vēsumā.

Padoms: pēc šīs receptes varat pagatavot ievārījumu arī no citām ogām vai augļiem. Svarīgi, lai ogas būtu svaigas, nebojātas, bet augļi – arī nomizoti un sasmalcināti līdzīga izmēra gabaliņos.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.