Abacate

Veselīgs un krēmīgs avokado smūtija konsistencē vai augļu deserta konsistencē. Pasniedziet to brokastīs kā augļu salātus vai sablenderētu kokteiļu glāzē starp ēdienreizēm.

2 lielas porcijas

Atzīme (8 gab)

Sastāvdaļas

1 avokado
1/2 laima sula
10 g Dansukker baltā cukura
300 ml jogurta bez garšvielām
100 ml piena

Instrukcijas

Sagriež avokado lielos gabalos un samaisa kopā ar pārējām sastāvdaļām bļodā, ja vēlas desertu, vai sakuļ ar blenderi līdz smūtija konsistencei.

Piemērots pasniegšanai brokastīs un otrajās brokastīs kā viegls deserts. Var pasniegt arī starp ēdieniem glāzēs ar salmiņu. Ja vēlas pasniegt kā dzērienu, jogurtu izmanto mazliet mazāk, bet pienu izmanto mazliet vairāk.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Konservēti vasaras dārzeņi

Uzglabā gabaliņu vasaras burkās. Ar konservētiem dārzeņiem varēsi paildzināt vasaras garšu. Perfekti grila vakaru galdam.

Āboli un bumbieri cepeškrāsnī

No dārza atnesti svaigi un norasojuši vai veikala plauktā izvēlēti skaisti un ekskluzīvi – āboli un bumbieri lieliski noder dažādu kūku un desertu gatavošanā.

Mellenes – labākās meža ogas

Mellenes tomēr ir labākās meža ogas. Melleņu sezona sākas jūlijā un var ilgt līdz rudens sākumam. Izmanto meža melleņu iespējas un cep pīrāgus, gatavo ievārījumus un sīrupus.

Ievārījumi un sīrupi

Savu ievārījumu un sīrupu pagatavošana ir vienkārša. Cukurs izceļ ogu un augļu garšu un ļauj uzglabāt ievārījumu droši un ilgi.

Meža veltes brūklenes

Brūklenes ir perfektas ogas, jo tās saglabā savas vērtīgās īpašības visas ziemas garumā. Uzglabā tās ūdenī, svaigi samaltas ar cukuru vai ievārījumā. Izmanto ikreiz kā piedevu cepumiem, kūkai, desertam vai mērcei.

Čatnijs - pikanta piedeva

Čatnija izcelsme ir indiešu kulinārijā, un tas visbiežāk sastāv no konservētiem augļiem, cukura un garšvielām. Čatnijs ir laba piedeva vairākumam ēdienu, un tas pastiprina ēdiena garšu.