Abacate

Veselīgs un krēmīgs avokado smūtija konsistencē vai augļu deserta konsistencē. Pasniedziet to brokastīs kā augļu salātus vai sablenderētu kokteiļu glāzē starp ēdienreizēm.

2 lielas porcijas

Atzīme (7 gab)

Sastāvdaļas

1 avokado
1/2 laima sula
10 g Dansukker baltā cukura
300 ml jogurta bez garšvielām
100 ml piena

Instrukcijas

Sagriež avokado lielos gabalos un samaisa kopā ar pārējām sastāvdaļām bļodā, ja vēlas desertu, vai sakuļ ar blenderi līdz smūtija konsistencei.

Piemērots pasniegšanai brokastīs un otrajās brokastīs kā viegls deserts. Var pasniegt arī starp ēdieniem glāzēs ar salmiņu. Ja vēlas pasniegt kā dzērienu, jogurtu izmanto mazliet mazāk, bet pienu izmanto mazliet vairāk.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Lieldienu saldumi

Šeit atradīsi gan konditorejas izstrādājumus, konfektes un desertus priecīgai Lieldienu svinēšanai.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Mūsu kaprīzajā, ziemeļnieciskajā klimata joslā karstie dzērieni ir cieņā visos gadalaikos. Taču visaugstāk tos novērtē rudenī, kad kļūst vēsāks, un ziemā, kad vajag kaut ko siltu, lai sasildītos pēc slēpošanas izpriecām.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?