Ziemassvētku marcipāna rullīši

Ziemassvētku konfektes, kas iepriecinās gan lielus, gan mazus. Vienkārši pagatavojamas, izmantojot piparkūku drumstalas, marcipāna masu, sviestu, cukuru un pāris pilienus aromātiskas esences.

16 rullīši

1 stunda + 1 stunda ledusskapī

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

100 g sviesta istabas temperatūrā 
60 g Dansukker Tumšā sīrupa 
75 g Dansukker nerafinētā brūnā cukura
20 g kakao pulvera
160 g sadrupinātu piparkūku
4 pilieni ruma vai araka esences

Dekorēšanai
Dansukker pūdercukurs
200 g marcipāna masas sarkanā krāsā (var izmantot arī citu krāsu)
100 g baltās šokolādes

Instrukcijas

Bļodā samaisa sviestu, sīrupu, brūno cukuru un kakao. Piparkūkas sadrupina virtuves kombainā, iestrādā sviesta-cukura masu un ruma esenci. Atdzesē ledusskapī 30 minūtes.

Mīklu sadala divos gabalos, sarullē katru iegarenā veltnī un novieto ledusskapī vēl uz 30 minūtēm.

Darba virsmu apkaisa ar pūdercukuru un uz tās izrullē marcipānu taisnstūra formā. Piparkūku masas veltni liek uz marcipāna virsmas un ietin marcipānā vienā kārtā, nogriežot lieko marcipānu nost. To pašu atkārto arī ar otru cepumu veltni.

Veltņus sagriež 4 cm gabalos. Sasmalcina šokolādi un izkausē karstā ūdens peldē. Rullīšu  galus apmērcē šokolādē un novieto uz cepamā papīra sacietēt. Uzglabā ledusskapī.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Valentīns klāj svētku galdu

Visu mīlētāju diena ir katra diena visa gada garumā. Bet tieši 14. februārī mīlestībai ir atvēlēta īpaša vieta. Tad ir viespiemērotākais laiks pagatavot īpaši baudāmu ēdienu pagatavošanai.

Ziemas izbraucieni

Lai viegli slīd, lai sārtums vaigos un priecīgs prāts! Uzņemiet enerģiju, dodoties brīvdienās uz kalniem.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Mūsu kaprīzajā, ziemeļnieciskajā klimata joslā karstie dzērieni ir cieņā visos gadalaikos. Taču visaugstāk tos novērtē rudenī, kad kļūst vēsāks, un ziemā, kad vajag kaut ko siltu, lai sasildītos pēc slēpošanas izpriecām.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?