Želejas konfektes

15 gab.

40 min + 1 diena.

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

500 g ogu pēc izvēles (saldētas) vai 200 g sulas
190 g Dansukker Ievārījuma cukura
50 ml glikozes sīrupa 
100 ml ūdens
Eļļa formiņu ietaukošanai
Dansukker ekoloģiskais cukurs pārkaisīšanai

Instrukcijas

Ogas katliņā uzkarsē, bet nevāra. Kad ogas apšķīdušas, tās izberž caur sietu. 200 g ogu sulas lej tīrā katliņā, pievieno ievārījuma cukuru sīrupu un ūdeni. Vāra uz nelielas uguns, līdz masa sasniedz 120 °C temperatūru.

Silikona formiņas, piemēram ledus klucīšu gatavošanai, ietauko ar eļļu un ielej sulas masu. Atdzesē istabas temperatūrā 24 stundas. Gatavos kubiņus izber uz cukura kārtas, apviļā, lai tie nesaliptu, un uzglabā cieši noslēgtā traukā sausā vietā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes, bet tu, protams, vari eksperimentēt arī ar savām iemīļotākajām receptēm!

Kafijas pauze saulē

Uzklāj galdu kafijas pauzei pavasara saulītē! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās receptes, kā pagatavot smalkmaizītes brīnišķīgai pēcpusdienai uz balkona, parkā vai dārzā.

Rabarberu laiks

Rabarberu pīrāgs ir klasisks gardums, taču kāpēc gan nepamēģināt pagatavot rabarberu smalkmaizītes vai rabarberu kompotu?

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Siera kūka dažādos veidos

Kāpēc gan svinībās tortes vietā galdā nelikt krēmīgu un maigu siera kūku? Siera kūka var būt dažādās variācijās, formās un garšās.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?