Trifeļu kūka

20 gab.

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

300 ml saldā krējuma
2 tbsp Dansukker glikozes sīrupa
1 t.kar svaiga rīvēta ingvera
300 g tumšās šokolādes
200 ml mandeļu makarūnu vai citu drupinātu biskvītu
200 ml riekstu maisījuma
200 ml Pimpim aveņu konfekšu

Instrukcijas

Saldo krējumu, glikozes sīrupu un ingveru uzvāra. Pievieno drupinātu šokolādi un turpina maisīt, līdz tā izkususi. Taisnstūra veidni izklāj ar foliju un piepilda ar šokolādes maisījuma kārtu. Bļodā sajauc riekstu, cepumu un konfekšu maisījumu un iejauc to šokolādes masā. Atdzesē. Pirms pasniegšanas izgāž no formas un sagriež gabaliņos.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.