Tomātu čatnijs

1 burciņa

1 stunda

Atzīme (8 gab)

Sastāvdaļas

500 g ķiršu tomātiņu
2 mazi sarkanie sīpoli
1-2 mazi sarkanie čili
2 apelsīni
75 g Dansukker Farīna cukura
100 ml etiķa
Eļļa

Instrukcijas

Tomātus noskalo un sagriež mazākos gabalos. Sīpolu nomizo un sagriež kubiņos. Čili iztīra un sīki sasmalcina. Apelsīnus noskalo, norīvē miziņu un izspiež sulu.

Sīpolus, čili un apelsīna miziņu apcep nelielā eļļas daudzumā. Pievieno atlikušās sastāvdaļas un turpina vārīt nelielā temperatūrā vēl 30-40 minūtes. Gatavu lej tīrās, izkarsētās burciņās, aizvāko un uzglabā vēsumā (ledusskapī).

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.