Šokolādes trifeles ar zvaigžņu anīsu

Klasisks šokolādes deserts, kam eksotisku garšu piešķir zvaigžņu anīss. Tumšais sīrups ar cukurniedru melases garšu piešķirs trifelēm krēmīgumu un maigumu.

50 gab.

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

200 g piena šokolādes
250 g tumšās šokolādes
200 ml saldā krējuma 35%
3 gab. zvaigžņu anīsa
3 ēdamk. Dansukker Tumšā sīrupa
Kakao pulveris

Instrukcijas

Cepamo pannu izklāj ar 20 x 20 cm cepamo papīru. Sasmalcina šokolādi. Saldo krējumu un anīsu uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai un noņem no plīts tieši pirms vārīšanās. Atstāj uz 5 minūtēm un pēc tam vēlreiz uzsilda, maisot pievienojot šokolādi un Tumšo sīrupu. Zvaigžņu anīsu izņem.

Maisījumu izlej uz cepamās pannas, pārsedz ar pārtikas plēvi un atstāj vismaz 24 stundas ledusskapī. Atdzisušu sagriež 50 – 60 gabaliņos un pārkaisa ar kakao pulveri.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes, bet tu, protams, vari eksperimentēt arī ar savām iemīļotākajām receptēm!

Kafijas pauze saulē

Uzklāj galdu kafijas pauzei pavasara saulītē! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās receptes, kā pagatavot smalkmaizītes brīnišķīgai pēcpusdienai uz balkona, parkā vai dārzā.

Rabarberu laiks

Rabarberu pīrāgs ir klasisks gardums, taču kāpēc gan nepamēģināt pagatavot rabarberu smalkmaizītes vai rabarberu kompotu?

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Siera kūka dažādos veidos

Kāpēc gan svinībās tortes vietā galdā nelikt krēmīgu un maigu siera kūku? Siera kūka var būt dažādās variācijās, formās un garšās.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?