Sarkano jāņogu ievārījums

Sarkano jāņogu ievārījums ir skābens gardums, kas lieliski noderēs gan pie brokastu biezputras, gan maizītes vai kūkas pildījumam. Muscovado cukurs piešķirs karameļu noti garšas buķetē.

1 litrs

25 minūtes

Atzīme (21 gab)

Sastāvdaļas

600 g jāņogu
300 g Dansukker Ievārījuma cukura
95 g Dansukker gaišā Muscovado cukura

Instrukcijas

Ogas noskalo un atbrīvo no kātiņiem. Kopā ar cukuru kaltā uzvāra, nosmeļ putas un vāra vēl 8 minūtes. Pilda tīrās izkarsētās burciņās, cieši aizvāko un uzglabā vēsumā.

Padoms: Vari aizvietot pusi no jāņogām ar mellenēm. Izmēģini – tā ir lieliska kombinācija.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.