Sarkanā amerikāņu samta kūka

Sarkanā samta kūka ir ikoniska savā košumā un spilgtumā. Izrotā savus nozīmīgākos svētkus ar karmīnsarkano biskvītu un maigo svaigā siera krēmu! Dāvā saviem mīļajiem rūpes un uzmanību!

1,5 stundas

Atzīme (23 gab)

Sastāvdaļas

350 g Dansukker baltā smalkā cukura
2 olas
210 g kviešu miltu
5 g sodas
1 g sāls
20 g kakao pulvera
5 g Dansukker vaniļas cukura ar dabisko vaniļu
15 ml baltvīna etiķa
100 ml šķidrā margarīna
250 ml rūgušpiena vai paniņu
45 ml sarkanās karameļu krāsvielas

Glazūrai
600 g Filadelfijas siera, var izvēlēties arī vieglo
30 ml svaigi spiestas citrona sulas
250 g Dansukker pūdercukura

Dekorēšanai
Šokolādes pralinē  

Instrukcijas

Puto cukuru un olas, līdz iegūst gaisīgas putas. Samaisa kopā sausās sastāvdaļas un pievieno uzputotajai masai. Pievieno arī etiķi, margarīnu un rūgušpienu. Pievieno krāsvielu. Visu rūpīgi samaisa.

Izlej maisījumu ietaukotā un ar miltiem izkaisītā tortes veidnē (ar noņemamām malām) ar diametru apmēram 25 cm. Cep krāsns vidusdaļā 175 °C apmēram 40 minūtes. Ļauj padzist formā dažas minūtes, tad izgāž otrādi uz režģa un ļauj atdzist pilnībā.

Sieru, citrona sulu un pūdercukuru sakuļ kopā. Kūku sagriež trīs daļās, divas apsmērē ar glazūru. Liek daļas vienu uz otras, pabeidzot ar neapsmērēto. Noklāj visu kūku ar glazūru. Rotā ar pralinē.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.