Ruma un rozīņu trifeles

Ruma trifeles, maģiski gardas Ziemassvētku konfektes. Tumšas un mīkstas trifeles ar nobriedušu, pilnīgu garšu. Tumšais Muscovado cukurs piešķir dūmakainu lakricas aromātu un viegli rūgtenu garšas noti.

Apmēram 20 gabaliņi

Apmēram 40 minūtes + 2 stundas ledusskapī

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

60 g rozīņu
45 ml ruma
175 g tumšās šokolādes
75 ml saldā krējuma
60 g Dansukker tumšā Muscovado cukura
15 g sviesta

Dekorēšanai
Kakao pulveris

Instrukcijas

Rozīnes rupji sakapā un liek bļodā. Pievieno rumu un ļauj nostāvēties apmēram vienu stundu.

Sasmalcina šokolādi. Katliņā uzvāra krējumu un muskovado niedru cukuru. Noņem pannu no uguns. Pievieno šokolādi un sviestu, vienmērīgi izmaisot visu vijīgā masā. Iemaisa arī rumā izmērcētas rozīnes.

Novieto ledusskapī uz vienu stundu, lai sastingst. Rokas iemilto ar kakao un sarullē masu trifeļu bumbiņās. Beigās apkaisa nedaudz kakao un novieto ledusskapī uzglabāšanai.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Valentīns klāj svētku galdu

Visu mīlētāju diena ir katra diena visa gada garumā. Bet tieši 14. februārī mīlestībai ir atvēlēta īpaša vieta. Tad ir viespiemērotākais laiks pagatavot īpaši baudāmu ēdienu pagatavošanai.

Ziemas izbraucieni

Lai viegli slīd, lai sārtums vaigos un priecīgs prāts! Uzņemiet enerģiju, dodoties brīvdienās uz kalniem.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Mūsu kaprīzajā, ziemeļnieciskajā klimata joslā karstie dzērieni ir cieņā visos gadalaikos. Taču visaugstāk tos novērtē rudenī, kad kļūst vēsāks, un ziemā, kad vajag kaut ko siltu, lai sasildītos pēc slēpošanas izpriecām.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?