Riekstu šokolādes īrisi

Apmēram 40 gab.

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

100 g sviesta
150 ml  saldā krējuma
110 g  Dansukker baltā cukurbiešu cukura
210 g  Dansukker Dzidrā sīrupa
125 g tumšās šokolādes
1 šķipsniņa sāls
100 g  lazdu riekstu

Instrukcijas

Katliņā izkausē sviestu, pievieno saldo krējumu. Pievieno arī cukuru un sīrupu. Uzvāra. Pievieno gabaliņos sasmalcinātu šokolādi un šķipsniņu sāls. Pa laikam apmaisot, uzvāra līdz 125 °C temperatūrai. Temperatūru pārbauda ar termometru vai ar piliena palīdzību (pilienu krēma iepilina glāzē auksta ūdens – ja piliens izveido apaļu mīkstu bumbiņu, tad īriss ir gatavs). Nepieciešamo krēma temperatūru iespējams sasniegt 30-40 minūtēs. Pievieno veselus lazdu riekstus un izlej masu uz ietaukotas paplātes (30x10 cm). Atdzesē. Sagriež gabaliņos.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes, bet tu, protams, vari eksperimentēt arī ar savām iemīļotākajām receptēm!

Kafijas pauze saulē

Uzklāj galdu kafijas pauzei pavasara saulītē! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās receptes, kā pagatavot smalkmaizītes brīnišķīgai pēcpusdienai uz balkona, parkā vai dārzā.

Rabarberu laiks

Rabarberu pīrāgs ir klasisks gardums, taču kāpēc gan nepamēģināt pagatavot rabarberu smalkmaizītes vai rabarberu kompotu?

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Siera kūka dažādos veidos

Kāpēc gan svinībās tortes vietā galdā nelikt krēmīgu un maigu siera kūku? Siera kūka var būt dažādās variācijās, formās un garšās.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?