Rabarberu sours

Atsvaidzinošs dzēriens vasaras ballītēm – tas var būt gan ar, gan bez alkohola. Saldināšanai izmantojiet dzidro sīrupu – tas vieglāk izšķīst un kopā ar olas baltumu piešķir dzērienam zīdainu tekstūru.

1 glāze

10 minūtes

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

30 ml koncentrēta rabarberu sīrupa
30 ml svaigi spiestas citrona sulas
15 ml Dansukker Dzidrā sīrupa
5 piparmētru lapiņas
1 olas baltums 
40 ml degvīna (pēc izvēles) 
Ledus

Instrukcijas

Rabarberu sīrupu, citrona sulu, piparmētras, olas baltumu, dzidro sīrupu un, ja vēlas, degvīnu, kokteiļu šeikerī kārtīgi sakrata. Sākumā ledu nepievieno, lai vispirms izveidotos kārtīgas putiņas. Tad pievieno drupinātu ledu un kratot atdzesē. Lej glāzēs un bauda vēsu.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.