Rabarberu mērce saldējumam

Rabarberu laikā pagatavo šo skābeno mērci, kas noderēs gan pie saldējuma, gan panna kottas vai kāda cita deserta vai pankūkām.

4 porcijas

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

0,5 l rabarberu, sagriezti centimetru garos gabaliņos
100 g Dansukker Zeltainā sīrupa
1 kanēļa standziņa
100 ml ūdens
1 tējkarote vaniļas cukura ar dabisko vaniļu
pēc izvēles 1-2 ēdamkar. liķiera Cointreau

Instrukcijas

Katliņā ar ūdeni ieber rabarberus, pievieno kanēļa standziņu un sīrupu un vāra 10 minūtes.

Pievieno vaniļas cukuru un  liķieri pēc izvēles. Rabarberu mērci pie saldējuma pasniedz siltu.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.