Pavlova ar aveņu krēmu

Cienā viesus ar gardu un elegantu Pavlovas kūku ar aveņu krēmu. Deserts, kas būs kā divu garšu apvienojums - saldā Pavlovas kūka un atspirdzinošais aveņu krēms.

Apmēram 8 porcijas.

2 stundas

Atzīme (13 gab)

Sastāvdaļas

Pavlova
4 olu baltumi
200 g Dansukker baltā cukurbiešu cukura
1 tējkar. Dansukker vaniļas cukura
1 ēdamkar. kukurūzas miltu
1 tējkar. ābolu etiķa

Aveņu krēms
250 g aveņu
1 ola
120 g Dansukker Ievārījuma cukura
25 g sviesta istabas temperatūrā

Dekorēšanai
300 ml saldā krējuma
Svaigas avenes

Instrukcijas

Cepeškrāsni noregulē uz 125°C.

Olas kopā ar pusi no cukura daudzuma saputo stingrās putās. Pēc piecu minūšu putošanas pievieno atlikušo cukuru un vaniļas cukuru. Turpina putot vēl piecas minūtes.

Uzmanīgi iecilā kukurūzas miltus un iemaisa ābolu etiķi. Masu ar karoti piciņās liek uz cepampapīra un izveido aplīšus. Cep apmēram 90 minūtes. Cepeškrāsni izslēdz, bet bezē atstāj krāsnī, līdz tā atdziest.

Sagatavo aveņu krēmu. Avenes izberž caur sietu, atdalot kauliņus. Olas saputo un iemaisa aveņu masā. To vēlreiz izberž caur sietu, pievieno ievārījuma cukuru un maisot uzvāra.

Katliņu noņem no plīts un pievieno sviestu. Aukstā ūdens peldē ar elektrisko putotāju kuļ, līdz krēms atdzisis. Gatavu lej tīrā burciņā, aizvāko un atdzesē.

Saldo krējumu saputo. Kūciņas liek uz šķīvīšiem. Uz katras ar karoti liek putukrējumu, aveņu krēmu un svaigu aveni.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.