Paprikas ievārījums

Pikants paprikas ievārījums būs lieliska piedeva gaļas ēdieniem. Rīvēts ingvers, čili, baltvīna etiķis, šalotes sīpoli un ķiploki padara to īsteni ņipru, bet Dansukker Marmelādes cukurs piešķir tieši nepieciešamo saldumu piešprici, kas savelk visas garšas vienotā veselumā.

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

3 sarkanās paprikas
3 dzeltenās paprikas
3 zaļās paprikas
500 g tomātu
300 g šalotes sīpolu
2 ķiploka daiviņas
2 ēd. kar. eļļas
1 tējk. svaigi rīvēta ingvera
200 ml baltvīna etiķa
2-3 ēd. kar. sinepju pulvera
1 ēd. kar. maltas paprikas
1 tējk. sāls
1 tējk. čili pulvera
1 iepakojums (330 g) Dansukker Marmelādes cukura

Instrukcijas

Paprikas noskalo, izņem sēklotnes un sagriež ripiņās. Tomātus blanšē, nomizo un sagriež kubiciņos. Nomizo un sagriež ripiņās sīpolus. Smalki sakapā vai sarīvē ķiploku. Pannā uzkarsē eļļu un viegli apcep dārzeņus, līdz tie kļūst mīksti, bet ne brūni. Pievieno pārējās sastāvdaļas un karsē vēl piecas minūtes, periodiski apmaisot. Sapilda siltās, sterilās burkās un cieši aizvāko. Uzglabā tumšā vietā vēsumā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.