Melleņu ievārījums

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

1 kg melleņu
2 standziņas kanēļa
3 anīsa zvaigznītes
0,5 kg Dansukker Ievārījuma cukura

Instrukcijas

Ogas liek katlā,  pievieno kanēļa standziņas, anīsa zvaigznītes un ievārījuma cukuru un vāra, līdz sāk burbuļot. Tad samazina liesmu līdz minimumam un, maisot ar koka karoti, vāra vēl kādas 10-15 minūtes. Ja nepieciešams, nosmeļ putas. Izslēdz plīti un atstāj ievārījumu uz vienu stundu, lai ievelkas garšvielas. Pēc tam tās izņem, ievārījumu vēlreiz uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai. Karstu ievārījumu lej tīrās, izkarsētās burciņās, cieši aizvāko un novieto vēsumā.

Receptes autors: Ēriks Dreibants un “Pavāru māja Līgatnē”
Foto: Justīne Kalēja

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Valentīns klāj svētku galdu

Visu mīlētāju diena ir katra diena visa gada garumā. Bet tieši 14. februārī mīlestībai ir atvēlēta īpaša vieta. Tad ir viespiemērotākais laiks pagatavot īpaši baudāmu ēdienu pagatavošanai.

Ziemas izbraucieni

Lai viegli slīd, lai sārtums vaigos un priecīgs prāts! Uzņemiet enerģiju, dodoties brīvdienās uz kalniem.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Mūsu kaprīzajā, ziemeļnieciskajā klimata joslā karstie dzērieni ir cieņā visos gadalaikos. Taču visaugstāk tos novērtē rudenī, kad kļūst vēsāks, un ziemā, kad vajag kaut ko siltu, lai sasildītos pēc slēpošanas izpriecām.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?