Lieldienu šokolādes krēms Rocky Road

Mīksto, īpašās formas un struktūras krēma Rocky Road Lieldienu versija ar balto un tumšo šokolādi, zemesriekstiem, Dumle konfektēm, šokolādes oliņām un zefīriņiem.

40 gab.

45 minūtes

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

300 g tumšās šokolādes
40 g Dansukker tumšā Muskovado cukura
100 g sālītu zemesriekstu
200 g Dumle konfekšu
300 g baltās šokolādes
80-100 g šokolādes oliņu
30 g mini zefīriņu (maršmellovu)

Instrukcijas

Tumšo šokolādi izkausē ūdens peldē, pievieno muskovado cukuru un mazliet atdzesē. Zemesriekstus un Dumle konfektes sakapā smalkāk un iemaisa šokolādes masā. Maisījumu lej cepamformā 23x23 cm izmērā. Novieto ledusskapī uz laiku apmēram 20 minūtes.

Izkausē un nedaudz atdzesē balto šokolādi. Uzmanīgi sadala šokolādes oliņas mazākos gabalos, ja tās ir pārāk lielas. Gandrīz visas oliņas un zefīriņus iemaisa baltās šokolādes masā, atstājot dažus gabaliņus dekorēšanai.

Cepamformu ar tumšo šokolādi izņem no ledusskapja un pārklāj to ar baltās šokolādes masu. Novieto atpakaļ ledusskapī un atdzesē pāris stundas.  Sagriež gabaliņos un pasniedz.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Vasaras kūka

Kūkas vasaras svinībām un svētkiem

Pienācis laiks izlaidumam, mācību gada beigām, Jāņiem vai citiem vasaras svētkiem? Šeit atradīsi iedvesmojošas kūku receptes pavasara un vasaras ballītei!

Mandeļu kūka ar rabarberiem

Rabarberu laiks

Rabarberu pīrāgs ir klasisks gardums, taču kāpēc gan nepamēģināt pagatavot rabarberu smalkmaizītes vai rabarberu kompotu?

Semifredo ar aveņu un pistāciju pildījumu

Pagatavo saldējumu

Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes, bet tu, protams, vari eksperimentēt arī ar savām iemīļotākajām receptēm!

Plūškoka kolins un Rabarberu sours

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Rabarberu sīrups

Kafijas pauze saulē

Uzklāj galdu kafijas pauzei pavasara saulītē! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās receptes, kā pagatavot smalkmaizītes brīnišķīgai pēcpusdienai uz balkona, parkā vai dārzā.

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.