Lakricas fudge mīkstās karameles

Mīkstā karamele jeb fudge ar lakricu un bagātīgu cukurniedru aromātu, ko tai piešķir muskovado nerafinētais, “dzīvais” cukurs no cukurniedrēm. Dansukker Tumšais sīrups vēl vairāk pastiprina dūmakaino garšu un mitro, samtaino struktūru.

Apmēram 40 gabaliņi

Apmēram 30 minūtes + 2-3 stundas ledusskapī

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

200 g piena šokolādes
300 ml saldā krējuma 
280 g Dansukker gaišā Muscovado cukura
280 g Dansukker Tumšā sīrupa 
100 g sviesta
15 g lakricas pulvera

Dekorēšanai
Sāls pārslas

Instrukcijas

Sasmalcina šokolādi.

Katliņā uzvāra saldo krējumu, muskovado niedru cukuru un sīrupu. Uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai 123 °C, ik pa laikam apmaisot.

Verdošajā krējumā iemaisa šokolādi, sviestu un lakricas pulveri un vienmērīgi izmaisa. Mīklu lej ar cepampapīru izklātā 18x25 cm formā.

Pārkaisa ar sāls pārslām un liek ledusskapī sastingt apmēram 2-3 stundas. Sagriež gabaliņos. Uzglabā ledusskapī. Konfektes var ietīt papīriņos un noformēt kā Ziemassvētku dāvanu.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Valentīns klāj svētku galdu

Visu mīlētāju diena ir katra diena visa gada garumā. Bet tieši 14. februārī mīlestībai ir atvēlēta īpaša vieta. Tad ir viespiemērotākais laiks pagatavot īpaši baudāmu ēdienu pagatavošanai.

Ziemas izbraucieni

Lai viegli slīd, lai sārtums vaigos un priecīgs prāts! Uzņemiet enerģiju, dodoties brīvdienās uz kalniem.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Mūsu kaprīzajā, ziemeļnieciskajā klimata joslā karstie dzērieni ir cieņā visos gadalaikos. Taču visaugstāk tos novērtē rudenī, kad kļūst vēsāks, un ziemā, kad vajag kaut ko siltu, lai sasildītos pēc slēpošanas izpriecām.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?