Laima un karstvīna krēms

Mūsu krēmus var izmantot gan ar brokastu jogurtu vai saldējumu, gan arī kā piedevu pankūkām. Laima un karstvīna krēms ir saldskāba piedeva Ziemassvētku saldajam ēdienam.

250-300 ml burciņa

30 minūtes

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

3 laima augļu sula (apmēram 100 ml)
2 olas dzeltenumi
1 ola
380 g Dansukker Ievārījuma cukura
100 ml karstā baltvīna
100 g sviesta istabas temperatūrā

Instrukcijas

Izspiež laima sulu. Katliņā sulu samaisa ar olas dzeltenumiem, olām, ievārījuma cukuru. Iemaisa karstvīnu. Katliņu pāris minūtes pakarsē, nepārtraucot maisīšanu, un pa gabaliņam pievienojot sviestu un ļaujot krēmam sabiezēt.  Kad sasniedzis krēma konsistenci, to noņem no uguns, nokāš un lej tīrās burciņās. Uzglabā vēsumā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes, bet tu, protams, vari eksperimentēt arī ar savām iemīļotākajām receptēm!

Kafijas pauze saulē

Uzklāj galdu kafijas pauzei pavasara saulītē! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās receptes, kā pagatavot smalkmaizītes brīnišķīgai pēcpusdienai uz balkona, parkā vai dārzā.

Rabarberu laiks

Rabarberu pīrāgs ir klasisks gardums, taču kāpēc gan nepamēģināt pagatavot rabarberu smalkmaizītes vai rabarberu kompotu?

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Siera kūka dažādos veidos

Kāpēc gan svinībās tortes vietā galdā nelikt krēmīgu un maigu siera kūku? Siera kūka var būt dažādās variācijās, formās un garšās.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?