Laima un ingvera krēms

Laima un ingvera garšas kombinācija lieliski savienojas šajā gardajā krēmā. Tas labi garšos ar plāceņiem, kā arī ar vafelēm svētdienas pusdienās vai pildījums ruletē vai kūkā.

250-300 ml burciņa

30 minūtes

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

5 laima augļu sula (apmēram 200 ml)
2 olas dzeltenumi
1 ola
380 g Dansukker Ievārījuma cukura
2-3 tējkar. svaiga, rīvēta ingvera
100 g sviesta istabas temperatūrā

Instrukcijas

Izspiež laima sulu. Katliņā sulu samaisa ar olas dzeltenumiem, olām, ievārījuma cukuru. Pievieno saberztu ingveru. Katliņu liek uz uguns un maisot karsē pāris minūtes, ļaujot krēmam lēnām sabiezēt. Katliņu noņem no uguns. Lieko šķidrumu nokāš. Krēmu liek izkarsētās, tīrās burciņās, cieši aizvāko un uzglabā vēsumā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Vasarā pagatavo savu saldējumu! Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes.

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Gardumi ar vasaras ogām

Pīrāgs vai kūka ar svaigām, skābenām ogām ir lielisks gardums pēcpusdienas kafijas pauzē. Izmanto vasaras ogas un svini brīvdienas.

Ievārījumi un sīrupi

Savu ievārījumu un sīrupu pagatavošana ir vienkārša. Cukurs izceļ ogu un augļu garšu un ļauj uzglabāt ievārījumu droši un ilgi.

Vasaras deserti

Karstā laikā ir īpaši patīkami, ja vari cienāt ar saldskābu un atsvaidzinošu vasaras desertu, ko pasniedz grila vakara vai vasaras ballītes noslēgumā.

Vasaras brokastis

Šeit esam apkopojuši mūsu labāko un relaksējošāko vasaras brokastu receptes. Ar ko vēlies sākt dienu?