Kokosriekstu un karameļu popkorns

20 minūtes

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

2 ēdamkarotes kokosriekstu eļļas
Popkorna graudi (tik daudz, lai pārklātu katla dibenu)
140 g Dansukker Zeltainā sīrupa
130 g Dansukker smalkā cukura
1/2 tējkar. sodas

Instrukcijas

1 ēdamkaroti kokosriekstu eļļas uzsilda vidēja izmēra pannā. Ieber popkorna graudus tā, lai tie vienā kārtā nosegtu katla dibenu.  Uzliek vāku un karsē, ik pa laikam sakratot. Popkorns ir gatavs, kad tas beidzis sprakšķēt. Sīrupu un atlikušo eļļu mazākā katliņā vāra 3-4 minūtes vai līdz masa sāk biezēt. Katliņu noņem no plīts, pievieno sodu un ātri iemaisa popkornā. Gatavu izgāž uz cepampapīra loksnes un atdzesē.

Padoms
Cieši noslēgtā traukā popkornu var uzglabāt trīs dienas.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.