Kazeņu dzēriens

Ātri pagatavojams ogu smūtijs ar dabisku jogurtu vieglam dienas sākumam. Izmanto svaigas vai saldētas ogas, biezsulu vai biezeni un gatavo jebkurā gadalaikā!

4 glāzes

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas
500 g kazeņu
1 l jogurta ar zemu tauku saturu
100 g Dansukker baltā cukura
ledus gabaliņi

Dekorēšanai
kazenes
iesmiņi

Instrukcijas

Blenderī sakuļ kazenes kopā ar jogurtu un cukuru. Izkāš caur sietiņu, lai atdalītu kauliņus, un salej glāzēs. Dekorē pēc izvēles.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Konservēti vasaras dārzeņi

Uzglabā gabaliņu vasaras burkās. Ar konservētiem dārzeņiem varēsi paildzināt vasaras garšu. Perfekti grila vakaru galdam.

Āboli un bumbieri cepeškrāsnī

No dārza atnesti svaigi un norasojuši vai veikala plauktā izvēlēti skaisti un ekskluzīvi – āboli un bumbieri lieliski noder dažādu kūku un desertu gatavošanā.

Mellenes – labākās meža ogas

Mellenes tomēr ir labākās meža ogas. Melleņu sezona sākas jūlijā un var ilgt līdz rudens sākumam. Izmanto meža melleņu iespējas un cep pīrāgus, gatavo ievārījumus un sīrupus.

Ievārījumi un sīrupi

Savu ievārījumu un sīrupu pagatavošana ir vienkārša. Cukurs izceļ ogu un augļu garšu un ļauj uzglabāt ievārījumu droši un ilgi.

Meža veltes brūklenes

Brūklenes ir perfektas ogas, jo tās saglabā savas vērtīgās īpašības visas ziemas garumā. Uzglabā tās ūdenī, svaigi samaltas ar cukuru vai ievārījumā. Izmanto ikreiz kā piedevu cepumiem, kūkai, desertam vai mērcei.

Čatnijs - pikanta piedeva

Čatnija izcelsme ir indiešu kulinārijā, un tas visbiežāk sastāv no konservētiem augļiem, cukura un garšvielām. Čatnijs ir laba piedeva vairākumam ēdienu, un tas pastiprina ēdiena garšu.