Karameļu mērce

Klasiska karameļu mērce, kas ir vienkārši pagatavojama un neticami garda. Te izmantots pūdercukurs un dzidrais sīrups maigākai konsistencei un zīdainākai tekstūrai.

Atzīme (7 gab)

Sastāvdaļas

200 ml saldā krējuma
200 g Dansukker pūdercukura
75 ml Dansukker Dzidrā vai glikozes sīrupa
40 g nesālīta sviesta
1 tējkarote vaniļas cukura ar dabisko vaniļu

Garšvielas pēc izvēles
1 tējkarote kanēļa vai sula no apelsīna

Instrukcijas

Katliņā samaisa krējumu ar pūdercukuru, sīrupu un izvēlētām garšvielām. Maisot karsē, līdz masa iegūst viendabīgas mērces konsistenci. Pievieno sviestu un vaniļas cukuru un maisa, līdz sviests izkusis. Uzglabā ledusskapī.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Citrusaugļi ir atsvaidzinoši, nedaudz skābeni un labi kombinējas ar citām garšām, piemēram, šokolādes un karameles garšu.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.

Ziemas izbraucieni

Šeit mēs esam apkopojuši receptes dažādiem gardumiem, kurus varēsiet ērti paņemt līdzi termosā vai mugursomā, kad dosieties izbraucienos. Atpūtas brīdī sasildieties ar gardu zupu vai karstu dzērienu, bet pie kafijas vai sulas piekodiet gardu našķi.