Ingvera dzēriens

"Ginger beer" ir atspirdzinošs ingvera dzēriens, kuru var lietot gan pirms, gan pēc pusdienām. Dekorē savu "Ginger beer" ar piparmētru vai šķēlīti ingvera, lai radītu svinīgāku noskaņu.

5 glāzes

1,5 stundas

Atzīme (11 gab)

Sastāvdaļas

150 ml svaiga ingvera
190 g Dansukker gaišā Muscovado cukura
3 citronu miza
200 ml citrona sulas
1 l minerālūdens
Pasniegšanai

Piparmētras
Svaiga ingvera šķēlītes
Ledus

Instrukcijas

Ingveru nomazgā un sagriež šķēlītēs nenomizotu. Miezerī ar piestiņu izspiež ingvera sulu. Pievieno cukuru. Ar mizojamo nazīti nomizo citrona dzelteno miziņu un pievieno to ingvera sulai. Izspiež arī citrona sulu un pievieno. Pielej minerālūdeni un ledusskapī atdzesē 1 stundu. Izkāš caur sietiņu. Glāzēs kārto ledu, pārlej ingvera dzērienu, dekorē ar piparmētrām un ingvera šķēlītēm.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes, bet tu, protams, vari eksperimentēt arī ar savām iemīļotākajām receptēm!

Kafijas pauze saulē

Uzklāj galdu kafijas pauzei pavasara saulītē! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās receptes, kā pagatavot smalkmaizītes brīnišķīgai pēcpusdienai uz balkona, parkā vai dārzā.

Rabarberu laiks

Rabarberu pīrāgs ir klasisks gardums, taču kāpēc gan nepamēģināt pagatavot rabarberu smalkmaizītes vai rabarberu kompotu?

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Siera kūka dažādos veidos

Kāpēc gan svinībās tortes vietā galdā nelikt krēmīgu un maigu siera kūku? Siera kūka var būt dažādās variācijās, formās un garšās.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?