Ievārījuma pamatrecepte

Izmantojot Dansukker ievārījuma cukuru, pašu gatavotais ievārījums vienmēr izdosies. Izvēlieties ogas pēc to pieejamības, gaumes vai garšas. Piedāvājam 3 pamatreceptes variantus atkarībā no tā, cik daudz vai cik saldu vēlaties pagatavot savu ievārījumu.

Atzīme (8 gab)

Sastāvdaļas

2 litri ogu (apmēram 1 kg)
1 kg Dansukker ievārījuma cukura

Mazāk salds ievārījums
4 litri ogu (apmēram 2 kg)
1 kg Dansukker ievārījuma cukura
Ievērojiet! Šajā gadījumā ievārījums būs ilgāk jāvāra.

Neliels daudzums
500 g ogu
300 g Dansukker ievārījuma cukura

Instrukcijas

Ogas noskalo un notīra, lielākās ogas sagriež mazākos gabaliņos, ber katlā un uzvāra. Pievieno izvēlēto ievārījuma cukuru un turpina vārīt 3-10 minūtes, atkarībā no ogu veida. Ja ogas stingrākas, vāra ilgāk. Nosmeļ putas un iepilda ievārījumu siltās, tīrās burkās. Aizvāko un uzglabā vēsā vietā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Citrusaugļi ir atsvaidzinoši, nedaudz skābeni un labi kombinējas ar citām garšām, piemēram, šokolādes un karameles garšu.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.

Ziemas izbraucieni

Šeit mēs esam apkopojuši receptes dažādiem gardumiem, kurus varēsiet ērti paņemt līdzi termosā vai mugursomā, kad dosieties izbraucienos. Atpūtas brīdī sasildieties ar gardu zupu vai karstu dzērienu, bet pie kafijas vai sulas piekodiet gardu našķi.