Franču tostermaizes

Falšās pankūkas, ātrās olmaizītes, kā tik vēl šo recepti nesauc tautā! Lieliska recepte, ja jāatsvaidzina kāda iestāvējusies maizes šķēlīte.

6 porcijas

30 minutes

Atzīme (9 gab)

Sastāvdaļas

2 olas
50 ml piena
6 šķēles tostermaizes pēc izvēles
45 g Dansukker gaišā Muscovado cukura
45 g Dansukker Kanēļcukura
eļļa cepšanai

Virskārtai
200 ml saldā krējuma
Mājās gatavots ievārījums
Dansukker dzidrais sīrups

Instrukcijas

Olas, Muscovado cukuru un pienu saputo. Maizes šķēles sagriež trīsstūros. Maizi samērcē olu-piena maisījumā un uz pannas lielā karstumā apcep. Tad cepšanas temperatūru samazina un turpina cept vēl dažas minūtes.

Gatavas maizītes pārkaisa ar kanēļcukuru un pasniedz brokastīs kopā ar tēju, kafiju vai kakao.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.