Franču tostermaizes

Falšās pankūkas, ātrās olmaizītes, kā tik vēl šo recepti nesauc tautā! Lieliska recepte, ja jāatsvaidzina kāda iestāvējusies maizes šķēlīte.

6 porcijas

30 minutes

Atzīme (2 gab)

Sastāvdaļas

2 olas
50 ml piena
6 šķēles tostermaizes pēc izvēles
45 g Dansukker gaišā Muscovado cukura
45 g Dansukker Kanēļcukura
eļļa cepšanai

Virskārtai
200 ml saldā krējuma
Mājās gatavots ievārījums
Dansukker dzidrais sīrups

Instrukcijas

Olas, Muscovado cukuru un pienu saputo. Maizes šķēles sagriež trīsstūros. Maizi samērcē olu-piena maisījumā un uz pannas lielā karstumā apcep. Tad cepšanas temperatūru samazina un turpina cept vēl dažas minūtes.

Gatavas maizītes pārkaisa ar kanēļcukuru un pasniedz brokastīs kopā ar tēju, kafiju vai kakao.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Konservēti vasaras dārzeņi

Uzglabā gabaliņu vasaras burkās. Ar konservētiem dārzeņiem varēsi paildzināt vasaras garšu. Perfekti grila vakaru galdam.

Āboli un bumbieri cepeškrāsnī

No dārza atnesti svaigi un norasojuši vai veikala plauktā izvēlēti skaisti un ekskluzīvi – āboli un bumbieri lieliski noder dažādu kūku un desertu gatavošanā.

Mellenes – labākās meža ogas

Mellenes tomēr ir labākās meža ogas. Melleņu sezona sākas jūlijā un var ilgt līdz rudens sākumam. Izmanto meža melleņu iespējas un cep pīrāgus, gatavo ievārījumus un sīrupus.

Ievārījumi un sīrupi

Savu ievārījumu un sīrupu pagatavošana ir vienkārša. Cukurs izceļ ogu un augļu garšu un ļauj uzglabāt ievārījumu droši un ilgi.

Meža veltes brūklenes

Brūklenes ir perfektas ogas, jo tās saglabā savas vērtīgās īpašības visas ziemas garumā. Uzglabā tās ūdenī, svaigi samaltas ar cukuru vai ievārījumā. Izmanto ikreiz kā piedevu cepumiem, kūkai, desertam vai mērcei.

Čatnijs - pikanta piedeva

Čatnija izcelsme ir indiešu kulinārijā, un tas visbiežāk sastāv no konservētiem augļiem, cukura un garšvielām. Čatnijs ir laba piedeva vairākumam ēdienu, un tas pastiprina ēdiena garšu.