Citronu marmelāde ar banāniem

35 minūtes

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

200 g kumkvatu
200 g nomizotu greipfrūtu.
1 citrons
300 g banānu
1/2 kg Dansukker ievārījuma cukura

Instrukcijas

Nomazgājiet kumkvatus un citronu. Sagrieziet kumkvatus plānās šķēlītēs. Sadaliet greipfrūtus daiviņās un sagrieziet tās mazos gabaliņos. Samīciet banānus. Nomizojiet citronu un izspiediet tā sulu. Samaisiet katliņā kumkvatus, greipfrūtus un citrona sulu un vāriet, uzliekot vāku, 10 minūtes. Pievienojiet banānus un ievārījuma cukuru un vāriet vēl 2-3 minūtes. Noņemiet putas. Iepildiet marmelādi siltās, tīrās burkās. Noslēdziet burkas. Glabājiet vēsā un tumšā vietā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Kokosriekstu un karameļu popkorns

Piektdienas atpūtas vakars

Piektdiena, iespējams, ir nedēļas labākā diena, un piektdienas atpūtas vakars ir labākais veids, kā nosvinēt darba nedēļas noslēgumu. Mums ir receptes tavam piektdienas atpūtas vakaram.

Blondīnes ar ērkšķogu marmelādi

Cepsim plātsmaizes pašas

Cept plātsmaizes ir vienkārši un praktiski, turklāt viss būs pašas pagatavots. Īsti laikā, ja plānojat rīkot viesības vai ielūgt kolēģus uz kafijas pauzi.

Chococoffee

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas ar ābolu mērci un citronu krēmu

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Apelsīnu marmelāde

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Šokolādes kūka

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.