Citronu krēms pildījumiem

Atzīme (4 gab)

Sastāvdaļas

200 g svaigi spiestas citrona sulas
3 olas
500 g Dansukker Ievārījuma cukura
200 g sviesta 

Instrukcijas

Izspiež sulu no citroniem. Katliņā ar biezu dibenu samaisa olas ar Ievārījumu cukuru un citronu sulu. Liek katliņu uz plīts un puto, līdz masa sāk sabiezēt.

Maisīšanas laikā pakāpeniski pievieno sviestu. Noņem katliņu no uguns. Nokāš putas, ielej masu siltās, tīrās burkās. Glabā ledusskapī.

 

Atspirdzinošs, saldskābs krēms. Lieliski noderēs gan kā tortes pildījums, gan smērēšanai uz plāceņiem vai grauzdētas maizes.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes, bet tu, protams, vari eksperimentēt arī ar savām iemīļotākajām receptēm!

Kafijas pauze saulē

Uzklāj galdu kafijas pauzei pavasara saulītē! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās receptes, kā pagatavot smalkmaizītes brīnišķīgai pēcpusdienai uz balkona, parkā vai dārzā.

Rabarberu laiks

Rabarberu pīrāgs ir klasisks gardums, taču kāpēc gan nepamēģināt pagatavot rabarberu smalkmaizītes vai rabarberu kompotu?

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Siera kūka dažādos veidos

Kāpēc gan svinībās tortes vietā galdā nelikt krēmīgu un maigu siera kūku? Siera kūka var būt dažādās variācijās, formās un garšās.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?